Algeness - poznaj markę

Firma Mrotex Medical Sp. z o.o. należy do MROTEX group i jest jej najmłodszą spółką. Zajmuje się sprzedażą wyrobów oraz urządzeń medycznych dla medycyny estetycznej. Jest wyłącznym dystrybutorem marki Algeness® w Polsce.

algeness-o-nas

MROTEX group działa od 1988 roku i zajmuje się kompleksową obsługą gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych oraz SPA. Firma Mrotex jest wyłącznym dystrybutorem kilku renomowanych firm włoskich i francuskich w zakresie sprzedaży urządzeń medycznych. Takie technologie jak ICOONE®, ICOONE® LASER, Onetec® czy OxyPro Age znajdują uznanie klientów największych klinik medycyny kosmetycznej i salonów odnowy biologicznej w Polsce. Jesteśmy również dystrybutorem dermowypełniacza Algeness®. Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego, które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogatą ofertę akcesoriów i części eksploatacyjnych do urządzeń masażu podciśnieniowego. Posiadamy zamienniki części oraz akcesoria do urządzeń Cellu M6® francuskiej firmy LPG Systems®. Oferujemy usługi serwisowe na terenie kraju. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości meble kosmetyczne i fryzjerskie brytyjskiej firmy REM.

Zaufaj profesjonalistom

MROTEX MEDICAL jest oficjalnym dystrybutorem Algeness w Polsce. Organizuje szkolenia Master Your Results na terenie całego kraju. Na tych szkoleniach lekarze poznają najnowsze techniki zabiegowe przy użyciu preparatu Algeness.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapisz się na newsletter

Nie pozwól, aby najnowsze wiadomości z branży medycyny estetycznej oraz kosmetologii Cię ominęły!

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up