Opinie i referencje

ziemielewski

Dr Krzysztof Ziemlewski

Pracuję na preparacie Algeness® już od prawie 2 lat i mogę jednoznacznie stwierdzić, że jest to fantastyczny produkt, który zachowuje się jak implant iniekcyjny. Utrzymuje się naprawdę długo w tkance i co najważniejsze nie migruje.

Po podaniu zostaje dokładnie w miejscu iniekcji i nie absorbuje wody, dlatego efekty są bardzo przewidywalne. Jego właściwości różnią się od kwasu hialuronowego przez co można go wykorzystywać w innych miejscach niż kwas. Moim zdaniem najlepiej nadaje się do zabiegów w dolinie łez, na nosie, brodzie czy do standardowej wolumetrii twarzy. Uważam, że jest to bardzo bezpieczny produkt, który na stałe znalazł swoje miejsce u mnie w klinice. Preparat nie jest konkurencją dla kwasu hialuronowego lecz tak jak hydroksyapatyt wapnia i kwas polimlekowy znalazł swoją niszę na rynku w zabiegach modelowania twarzy.

Dr Brian Kinney

Jestem profesorem klinicznym chirurgii plastycznej Uniwersytetu południowej Kaliforni. Prowadzę praktykę w Beverly Hills. Od samego początku jestem zaangażowany w rozwój medycyny estetycznej. Mówiąc o Algenness powinniśmy myśleć o nim jako o implancie iniekcyjnym ponieważ zachowuje się inaczej niż kwas hialuronowy. Jest to galaktoza i agaroza czyli cukry.

Kiedy wstrzykujemy ten produkt to zawsze zachowuje on swoją objętość i pozostaje w miejscu w którym go wstrzyknęliśmy. Dlatego używamy hasła „What you see is what you get” Oznacza to że pacjent będzie wyglądać dokładnie tak samo chwilę po zabiegu jak i tydzień później. Połączenie materiału z tkanką jest zdecydowanie najlepsze w momencie kiedy wstrzykujemy głęboko tuż nad kością. Na przykład na policzkach czy kościach jarzmowych używam wysokiego stężenia produktu. Natomiast produkt o niższej gęstości można używać w obszarze bruzdy nosowo-wargowej. Dlatego mamy bardzo uniwersalny produkt który wytrzymuje dłużej co wykazały badania kliniczne. Mniej fibroblastów oraz białych krwinek daje przewagę nad tradycyjnym podejściem do rewitalizacji twarzy. Wiele osób pyta dlaczego miałbym używać Algeness zamiast tradycyjnego kwasu hialuronowego. Jest kilka powodów, po pierwsze jest to czysty naturalny produkt oraz daje nowe możliwości odbudowy owalu. Kolejnym powodem są natychmiastowe efekty które się nie zmieniają. Algeness jest nieusieciowany więc mamy czystszy produkt bez chemikaliów. Nie tworzy się stan zapalny jak przy innych preparatach do iniekcji.

kinney
buhsem

Dr Omer Buhsem

Od ponad 15 lat stosuję w swojej praktyce niechirurgiczne metody takie jak dermowypełniacze w połączeniu z chirurgią plastyczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dermowypełniaczami. Podczas tego czasu wypróbowałem wiele produktów, jednak wypełniacz Algeness®, którego używam od ponad dwóch lat, umożliwił mi wprowadzenie medycznych innowacji do mojej praktyki lekarskiej i zaoferował mnóstwo nowych możliwości.

Ze względu na niezawodność i unikalną strukturę fizyczną, mogę zaproponować Algeness® w zabiegach korekcyjnych twarzy. Ten naturalny wypełniacz, który może być także postrzegany jako „implant iniekcyjny”, pozwala funkcjonalnie zakryć defekty kości, chrząstki, tkanki miękkiej jak również innych części ciała. Używam także preparatu Algeness® w leczeniu wtórnych deformacji po niechirurgicznych zabiegach korekty nosa. Algeness® jest unikalnym wypełniaczem, dzięki jego strukturze i niskiemu stopniu migracji może być użyty w zabiegach wolumetrii twarzy. Jest to wspaniały materiał dla resorpcji kości w okolicach szczękowych, jarzmowych, żuchwowych, obocznych nosa, czoła, podbródka, który dostarcza rezultaty, z których zarówno ja i pacjenci jesteśmy zadowoleni. Wierzę, że kształtowanie i modelowanie to ważniejsze cele w medycynie estetycznej niż same tylko „wypełnianie”. Liczba pacjentów rośnie z dnia na dzień od momentu, gdy zacząłem używać Algeness® w miejscu implantów w regionie szczęki i kości jarzmowej. Z powodu bezpieczeństwa, niższych kosztów, trwałości, braku czasu przestoju i niesamowitych możliwości korekcyjnych. Algeness® jest całkowicie bezpiecznym, biokompatybilnym i biodegradowalnym wypełniaczem. Tworzy natychmiastowe i długotrwałe efekty dzięki hydrokoloidowej strukturze. Algeness® jest teraz bardzo istotną częścią mojej praktyki lekarskiej.

Dr Fabio Marini

Jako chirurg plastyczny posiadam 20-letnie doświadczenie w zakresie użytkowania wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Przez te lata w mojej klinice Skin Laser zadbałem o tysiące pacjentów w zakresie zabiegów estetycznych, wolumetrycznych twarzy i ust poprzez zdobycie doświadczenia w technikach aplikacji kwasem hialuronowym. Jednak ostatnio zrozumiałem, że trzeba znaleźć produkt, który przezwycięży limit czasu trwania tego typu produktów i możliwe powstawanie ziarniniaków.

Po pierwsze, Algeness® jest w 100% naturalnym i biodegradowalnym wypełniaczem. Immunohistochemiczne kliniczne badania wykazują, że w przeciwieństwie do innych wypełniaczy, Algeness ® nie stymuluje reakcji zapalnych i nie zawiera żadnych dodatkowych substancji chemicznych i środków sieciujących, zatem resorpcja jest całkowita i kompletna. Rezultaty są absolutnie niesamowite, nawet przy użyciu minimalnej ilości produktu można uzyskać naturalne, natychmiast zwiększające objętość efekty. Z praktycznego punktu widzenia istnieje niewielka różnica pomiędzy techniką aplikacji Algeness® a kwasem HA ze względu na różnicę w gęstości żelu i głębokości iniekcji. Specjalnej iniekcji można się nauczyć podczas kursu Master Your Results, gdzie doświadczeni specjaliści wdrożą w poprawną technikę iniekcji i remodelingu w celu uzyskania natychmiastowych i pożądanych rezultatów. Co więcej, z Algeness®, implantem iniekcyjnym w postaci czystej agarozy, możliwa jest korekcja wszystkich obszarów twarzy: linii marionetki, policzków, żuchwy, podbródka, fałd nosowo-wargowych. Dzięki temu, że Algeness® nie jest hydrofilowy, rezultaty są od razu widoczne i pozwalają na osiągnięcie natychmiastowej objętości. Ponadto, agaroza ta wykazuje brak migracji, co czyni Algeness® perfekcyjnym produktem do użytku szczególnie w okolicach, gdzie jest niezbędne utrzymanie stabilności, na przykład w korekcji profilu nosa. Podsumowując, rezultaty uzyskane dzięki Algeness®, które mają trwałość ponad 12 miesięcy dzięki biokombatybilności i minimalnych efektach ubocznych, pozwalają powrócić pacjentowi do normalnych czynności natychmiast po zabiegu.

marini
shab

Dr Arna Shab

Przez ostatnie 10 lat zgromadziłem ogromne doświadczenie z zakresu wypełniania zmarszczek, niechirurgicznej plastyki nosa oraz zabiegów wypełniania różnymi preparatami. Zacząłem pracować z produktami Algeness® w kwietniu 2016 roku i od tamtej pory wykonałem wiele zabiegów na grupie ponad 100 osób.

Zyskałem również nowych pacjentów, którzy przychodzą do mnie, ponieważ szukają naturalnych wypełniaczy bez dodatków syntetycznych substancji.Moim pacjentom podoba się to, że Algeness® daje natychmiastowe efekty nie wywołując praktycznie żadnego obrzęku. Zawsze używam małych ilości preparatu, podczas iniekcji substancję aplikuję powoli, żeby zapewnić bezbolesność i precyzję zabiegu. Zabiegi z użyciem preparatu Algeness® trwają dłużej niż te z użyciem klasycznego wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, ponieważ wymagają większej koncentracji ze strony lekarza, po iniekcji niezbędnym krokiem jest dokładne wmasowanie preparatu w tkankę miękką. Tym niemniej, jeżeli jest się w stanie dobrze kontrolować aplikację preparatu (dającą jednocześnie finalny efekt) i uniknąć korekt, nie pojawia się konieczność późniejszych wizyt w celu wykonania poprawek, które są czasochłonne i wymagają dodatkowych nakładów pieniężnych. Zaletami preparatu Algeness® są: łatwość wykonania zabiegu, natychmiastowy rezultat, naturalny wygląd, niewielkie skutki uboczne oraz brak konieczności wykonywania przerw pomiędzy poszczególnymi iniekcjami, a także większa przystępność cenowa dla pacjenta, ponieważ każda strzykawka zawiera aż 1,4ml preparatu.

Dr Tatjana Pavicic

Używam głównie preparatu Algeness® DF o gęstości 3,5% i naprawdę mi się podoba – przede wszystkim za to, że daje wspaniałe efekty wolumetryczne i liftingujące utrzymujące się wyjątkowo długo. Wykonałam także kilka zabiegów modelowania ust preparatem o gęstości 1,5% - usta po iniekcji są gładkie i mają naturalny wygląd, a obrzęk jest minimalny. A co najważniejsze – nie spotkałam się do tej pory z żadnymi komplikacjami!

paciviv
chee

Dr Ewen Chee

Algeness zachowuje się jak implant iniekcyjny, dzięki czemu jest dla mnie wspaniałym wypełniaczem do konturowania twarzy. Za każdym razem jestem tak samo zadowolony z rezultatów, jakie uzyskuję u moich pacjentów. Satysfakcjonuje również fakt, że finalny efekt zabiegu utrzymuje się wyjątkowo długo.

Zaufaj profesjonalistom

MROTEX MEDICAL jest oficjalnym dystrybutorem Algeness w Polsce. Organizuje szkolenia Master Your Results na terenie całego kraju. Na tych szkoleniach lekarze poznają najnowsze techniki zabiegowe przy użyciu preparatu Algeness.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapisz się na newsletter

Nie pozwól, aby najnowsze wiadomości z branży medycyny estetycznej oraz kosmetologii Cię ominęły!

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up