Szkolenia Algeness

MROTEX MEDICAL jest wyłącznym dystrybutorem Algeness w Polsce. Organizuje szkolenia Master Your Results na terenie całego kraju. Na tych szkoleniach lekarze poznają najnowsze techniki zabiegowe przy użyciu preparatu Algeness. Szkolenia są prowadzone przez jednych z najlepszych lekarzy w Polsce dr Krzysztofa Ziemlewskiego, dr Roberta Chmielewskiego oraz lek. Mateusza Baczyńskiego.

  • Szkolenia odbywają się w:
  • Siedzibie Firmy Mrotex Group we Wrocławiu przy ul. Robotniczej 68.
  • Prime Clinic w Warszawie przy ul. Topiel 12
  • okazjonalnie w innych gabinetach na terenie Polski

Szkolenia prowadzone są w małych grupach (do 6 os.) co ułatwia kontakt z lekarzem prowadzącym. Dodatkowo ponad 3/4 szkolenia to szkolenia praktyczne z naciskiem na indywidualne podejście do każdego lekarza uczestniczącego.

medycyna estetyczna

Dr Krzysztof Ziemlewski dermatolog, lekarz medycyny estetycznej Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry. Posiada bogate doświadczenie w korekcji i modelowaniu twarzy z użyciem kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego,żelu agarozowego, hydroksyapatytu oraz toksyny botulinowej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie technik stosowanych w medycynie estetycznej (wypełniacze, toksyna botulinowa, mezoterapia oraz peelingi chemiczne). Jest certyfikowanym szkoleniowcem wielu firm. Konsultant w czasopiśmie Uroda. W "Klinikach Ziemlewski" we Wrocławiu i Warszawie oraz w ,,Aesthetic'' w Łodzi zajmuje się dermatologią estetyczną.

producent

Dr Robert Chmielewski chirurg, specjalista medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Dr Robert Chmielewski to wykładowca w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging. Międzynarodowy ekspert i oficjalny szkoleniowiec nowoczesnych technik zabiegowych. Autor wielu artykułów prasowych, ekspert w licznych programach telewizyjnych oraz radiowych. Stały udział w licznych kongresach pozwala mu nieustannie poszerzać wiedzę, którą następnie wykorzystuje podczas zabiegów. Dzięki zdobytym umiejętnościom pacjent może korzystać z najnowszych technik i osiągnięć współczesnej medycyny.

Dr Mateusz Baczyński

Lek. Mateusz Baczyński ukończył studia na Wydziale Lekarskim na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Od początku swojej kariery medycznej systematycznie szkoli się i pracuje w dziedzinie medycyny estetycznej, która jest jego pasją.

W swojej praktyce rozwija się w kierunku szeroko pojętego resurfacingu skóry oraz medycynie regeneracyjnej.

Specjalizuje się w zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego i produktów do mezoterapii, technologii HiFU - czyli skupionych wiązek fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu, peelingów medycznych, modelowaniu i korekcie rysów twarzy lub ust z wykorzystaniem iniekcyjnych implantów i wypełniaczy na bazie agarozy, kwasu hialuronowego i karboksymetylocelulozy, zabiegach z wykorzystaniem plazmy i lasera CO2, likwidacji zmarszczek oraz poprawie jakości skóry w każdym wieku.

Zaufaj profesjonalistom

MROTEX MEDICAL jest oficjalnym dystrybutorem Algeness w Polsce. Organizuje szkolenia Master Your Results na terenie całego kraju. Na tych szkoleniach lekarze poznają najnowsze techniki zabiegowe przy użyciu preparatu Algeness.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapisz się na newsletter

Nie pozwól, aby najnowsze wiadomości z branży medycyny estetycznej oraz kosmetologii Cię ominęły!

Przejdź do sklepu

keyboard_arrow_up